دانش آفرین

کار آفرین

ثروت آفرین

مهارت افزا

پنجمین دورهٔ آموزش کاربردی نرم افزارArcGIS (پروژه محور)


پنجمین دورهٔ آموزش کاربردی نرم افزارArcGIS (پروژه محور)

      آموزش نرم افزار های تخصصی در کنار بهرمندی از دانش تخصصی و کسب تجربه و مهارت برای ورد به عرصه کار و اشتغال امری ضروری است. البته نه هر آموزشی بلکه آموزشی که در راستای نیاز واقعی در محیط کار باشد. لاجرم با توجه به نیاز سنجی از بازار کار نرم افزار پرکاربرد ArcGIS موفقیت و آمادگی شما برای ورد به بازار کار پس از گذراندن این دوره دو چندان خواهد بود.این دوره کاملا کاربردی بوده و تمام موارد مرتبط با کارهای GIS مربوط به یک پروژهٔ برنامه ریزی شهری و شهرسازی در مهندسین مشاور در طول دوره اجرا و آموزش داده خواهد شد.دو عامل تعداد بالای فارغ التحصیلان و نیاز محدود بازار کار باعث شکل گیری رقابت برای به دست آوردن اشتغال شده است، البته نباید نا امید شد چراکه دپارتمانهای تخصصی موسسه مطالعاتی آریان شار به همت دانش آموختگان دانشگاه تهران در کنار شماست تا با تحقیقات بازار در هر دپارتمان تخصص ها و نرم افزارهای لازم و ضروری هر شاخه را مشخص کرده و مهم تر از آن برای موفقیت شما در ورود به بازار کار مشخص نماید کدام بخش از این تخصص ها و نرم افزار های کاربرد بیشتری دارد و نیاز اساسی محسوب می شود.

 

هدف از برگذاری این دوره:

آشنایی با محیط ArcGIS و کاربردهای اساسی این نرم افزار در حوزه شهری و برنامه ریزی شهری و همچنین آشنایی با نرم افزارهای مکمل و مرتبط به GIS و آموزش کاربردی و پروژه محور GIS می باشد.

دست آورد این دوره برای شرکت کنندگان:

آشنایی با نیازهای و کاربردهای GIS در حوزه حرفه ای، فراگیری کاربردهای ویژه GIS در حوزه شهری و در نهایت انجام پروژه های مرتبط با حوزه حرفه ای.

اعطای گواهینامه معتبر از دانشگاه خوارزمی 

مخاطبین دوره:

شاغلین عرصه مرتبط با مباحث شهری، دانشجویان و دانش آموختگان متقاضی ورد به بازار کار و علاقه مندان به حوزه تحلیل فضایی و مکانی.

مدرس دوره: 

عارف شاهی
  •  دانشجوی دکتری تخصصی جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه تهران
  • مدرس دوره های کاربردی ArcGIS
  • بیش از 8 سال تجربه کار حرفه ای
  • متخصص GIS، برنامه ریزی فضایی و مکانی، توسعه شهری، شهرسازی و برنامه ریزی شهری

سرفصل های دوره؛فرین

آشنایی کلی با مفاهیم GIS، آشنایی با کاربردهای GIS در علوم مختلف، انتقال لایه ها از محیط GIS به محیط نرم افزار های (AutoCAD, Google Earth, Excel) و بالعکس، کار با ابزارها و دستورهای کاربردی بر اساس داده‌های وکتوری و رستری، آموزش توپولوژی و ادیت عوارض وکتوری (نقطه، خط و سطح)، تحلیل مکانی و فضایی داده ها و تهیه نقشه سه بعدی و خروجی‌های استاندارد داده ها بر اساس اصول کارتوگرافی

هزینه دوره:

6.50.000 تومان 

 تخفیف ثبت نام زود هنگام  5.50.000 تومان

25٪ تخفیف دانشجویی تا پایان  دی ماه

محل برگزاری: 

تهران، تقاطع سمیه و خاقانی، ساختمان پردیس بین الملل دانشگاه خوارزمی

طول دوره : 

36 ساعت در 8 جلسه ( چهار هفته روزهای پنجشنبه و جمعه)

شروع دوره: ۳ بهمن ماه  1398

پنجشنبه ها از ساعت 13:00  الی 17:30

جمعه ها از ساعت 11:00 الی  15:30

به همراه داشتن لپ تاپ برای شرکت کنندگان الزامی

 

جهت مشاوره رایگان، ثبت نام و دریافت کد تخفیف به قسمت ثبت سفارش بروید و پس از تکمیل اطلاعات، عنوان دوره را در کادر مخصوص به دوره های آموزشی تایپ کنید.

بعد از دریافت کد تخفیف به سایت ایوند رفته و ثبت نام خود را تکمیل کنید. evnd.co

شماره دبیرخانه: 88809625-021دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.